Antonín Pelc - Pobřeží

Akvarel na papíře, 30x40 cm. Signováno vpravo dole A. Pelc 1955. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1895 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
86404. Pobřeží
Dražba ukončena:01.12.2022 20:17:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč