Antonín Pelc - Náš tatínek má tasemnici

Kresba, 23x31 cm, signováno vpravo dole Pelc, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Papír mírně poškozen. Razítko Vilímkovy galerie. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1895 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

12056. Náš tatínek má tasemnici
Dražba ukončena:29.06.2017 21:03:05
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 200 Kč