Antonín Pelc - Na pláži

Olej na plátně, 47x58 cm. Signováno vpravo dole Pelc 60. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1895 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

vydraženo top posouzeno znalcem
85032. Na pláži
Dražba ukončena:26.10.2022 21:51:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:32 000 Kč