Antonín Pelc - Mořské pobřeží

Akvarel, 31x36 cm. Signováno vlevo dole A. Pelc 40. Rám, sklo.

Stav: Rám i papír mírně poškozeny.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 45 cm

o autorovi: 1895 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
93288. Mořské pobřeží
Dražba ukončena:27.04.2023 22:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč