Antonín Pelc - Městské zákoutí

Olej na kartonu, 47x60 cm. Signováno vlevo dole Pelc 59. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 66 cm

o autorovi: 1895 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
111421. Městské zákoutí
Dražba ukončena:28.02.2024 21:47:55
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč