Antonín Pelc - Květy kaštanu

Tempera, 40x67 cm. Signováno vlevo dole A. Pelc 49. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
83793. Květy kaštanu
Dražba ukončena:28.09.2022 21:40:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč