Antonín Pelc - Krajina v Chan - Čou

Pastel, 31x28 cm. Signováno vpravo dole A. Pelc 55. Rám, pasparta.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1895 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

49128. Krajina v Chan - Čou
Dražba ukončena:30.09.2020 20:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč