Antonín Pelc - Guatemala II.

Kombinovaná technika, 33x24 cm. Signováno vpravo dole Pelc 46. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 48 cm

o autorovi: 1895 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
89585. Guatemala II.
Dražba ukončena:22.02.2023 21:05:59
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč