Antonín Pelc - Dům na předměstí

Olej na kartonu, 36x50 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 66 cm

o autorovi: 1895 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
93201. Dům na předměstí
Dražba ukončena:27.04.2023 21:01:51
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč