Antonín Pelc - Čtenářka

Litografie 77/200, 40x55 cm. Signováno tužkou vpravo dole Ant. Pelc 59. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Pasparta dříve polita. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1895 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

128350. Čtenářka
Dražba ukončena:10.11.2024 21:29:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč