Antonín Pelc - Čertovka

Olej na sololitu, 39x55 cm. Signováno vpravo dole Pelc 59. Rám.

o autorovi: 1895 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

25012. Čertovka
Dražba ukončena:28.11.2018 20:17:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč