Antonín Pelc - Casablanca

Olej na kartonu, 15x30 cm. Signováno vlevo dole A. Pelc 1941 Casablanca. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 43 cm

o autorovi: 1895 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
111465. Casablanca
Dražba ukončena:28.02.2024 22:37:36
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč