Antonín Pelc - Akt s jablkem

Linoryt, 10x14 cm. Signováno vpravo dole Ant. Pelc. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

19308. Akt s jablkem
Dražba ukončena:17.05.2018 20:33:55
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 400 Kč