Antonín Machek - Portrét muže s licousy

Olej na plátně, 38x37 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Přiloženo potvrzení pravostí dílo PhDr. Michaelem Zachařem. Restaurováno.

Nejdelší strana: 38 cm

o autorovi: 1775 - 1844
Narodil se v Podlažicích. Malovat se učil dlouho soukromě, poté studoval AVU ve Vídni. Ve své tvorbě se věnoval hlavně portrétům a brzy si získal jako portrétista vynikající pověst. Namaloval také množství obrazů náboženských, historických i divadelních dekorací.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
74433. Portrét muže s licousy
Dražba ukončena:31.03.2022 20:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč