Olej na plátně, 38x37 cm. Nesignováno. Rámováno.
Pozn.: Přiloženo potvrzení pravostí dílo PhDr. Michaelem Zachařem. Restaurováno.
Nejdelší strana: 38 cm
o autorovi: 1775 - 1844
Narodil se v Podlažicích. Malovat se učil dlouho soukromě, poté studoval AVU ve Vídni. Ve své tvorbě se věnoval hlavně portrétům a brzy si získal jako portrétista vynikající pověst. Namaloval také množství obrazů náboženských, historických i divadelních dekorací.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč.