Antonín Landa

17008. Svážení sena

popis: Kombinovaná technika, 14x20 cm. Signováno vlevo nahoře A. Landa 33. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - 1968
Narodil se v Praze. Studoval UMPRUM v Praze u prof. Kysely, v Mnichově u Caspara, v Lipsku u Belweho a v Paříži u Laurence a Kupky. Studijní cestu podnikl do Alžíru. Malíř, grafik, keramik.

dražba ukončena: 01.03.2018 22:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč limit (01.03.2018 21:29:48) 1533