Olej na plátně, 38x173 cm. Signováno vpravo dole Ant. Landa 1956. Rámováno.
Nejdelší strana: 173 cm
o autorovi: 1889 - 1968
Narodil se v Praze. Studoval UMPRUM v Praze u prof. Kysely, v Mnichově u Caspara, v Lipsku u Belweho a v Paříži u Laurence a Kupky. Studijní cestu podnikl do Alžíru. Malíř, grafik, keramik.