Antonín Kroča - Krajina

Olej na sololitu, 80x61 cm. Signováno vpravo dole Kroča. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

38246. Krajina
Dražba ukončena:28.11.2019 21:51:29
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:8 500 Kč