Olej na plátně, 50x37 cm. Signováno vpravo dole Kouba. Rámováno.
o autorovi: 1907 – 1988
Malíř, grafik, hudebník. Studoval v Paříži u Gallarda a Janviera. Pracoval a vystavoval v mnoha evropských zemích, např. ve Španělsku. Vystavoval též v Muzeu moderního umění v New Yorku.