Antonín Kameník - Zima na vsi

Olej na kartonu, 36x49 cm. Signováno vpravo dole Kameník. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 58 cm

o autorovi: 1866 – 1959
Malíř, grafik. Studoval na AVU v Praze u V. Bukovace a F. Ženíška. Působil jako středoškolský profesor v Telči, Litovli a Prostějově. Tvořil drobné grafiky s krajinářskými a figurálními náměty, věnoval se také malbě krajiny a portrétů. Byl členem Sdružení výtvarných umělců hanáckých Reysek.

88466. Zima na vsi
Dražba ukončena:15.01.2023 20:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč