Antonín Josef Levý

58036. Trosky

popis: Kresba perem, 13x19 cm. Signováno vpravo dole A. Levý. Pasparta. Nalepeno na papíře.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

zbývá: 1 dnů, 5 hodin

konec dražby: 14.04.2021 19:41:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč