Antonín Hudeček - Vysoké Tatry

Olej na plátně, 33x21 cm. Signováno vpravo dole Ant. Hudeček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 43 cm

o autorovi: 1872, Loucká u Budyně nad Ohří - 1941, Častolovice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 400 000 Kč.

posouzeno znalcem
114124. Vysoké Tatry
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:24.04.2024 20:42:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 300 Kč