Jan Bedřich Minařík - Ve stráni

Olej na kartonu nalepeném na překližce, 25x29 cm, signováno vlevo dole J. Minařík, rám, zaskleno.

o autorovi: 1862, Praha - 1937, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 550 000 Kč.

7145. Ve stráni
Dražba ukončena:26.01.2017 18:50:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč