Antonín Hudeček - Vnitřek lesa

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Ant. Hudeček. Rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1872, Loucká u Budyně nad Ohří - 1941, Častolovice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 400 000 Kč.

19893. Vnitřek lesa
Dražba ukončena:26.04.2018 20:15:30
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:21 000 Kč