Antonín Hudeček - V lese

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 27x35 cm. Signováno vpravo dole Ant. Hudeček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1872, Loucká u Budyně nad Ohří - 1941, Častolovice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 400 000 Kč.

51936. V lese
Dražba ukončena:29.10.2020 21:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč