Antonín Hudeček - U potoka

Olej na překližce, 43x50 cm. Signováno vpravo dole Ant. Hudeček. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 58 cm

o autorovi: 1872, Loucká u Budyně nad Ohří - 1941, Častolovice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 400 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
82450. U potoka
Dražba ukončena:31.08.2022 21:53:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč