Antonín Hudeček - U Bánské Bystrice

Tempera, 32x45 cm. Signováno vpravo dole Ant. Hudeček 1925. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1872, Loucká u Budyně nad Ohří - 1941, Častolovice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 400 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
94998. U Bánské Bystrice
Dražba ukončena:31.05.2023 22:26:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč