Antonín Hudeček - Výhled do krajiny

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kombinovaná technika, 44x60 cm, signováno vpravo dole Ant. Hudeček, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1872, Loucká u Budyně nad Ohří - 1941, Častolovice.
Žák AVU u profesorů Pirnera a Brožíka, poté studoval v Mnichově u Oty Seitze. V rané tvorbě byl figuralistou, tvořil i akty, později se stal především krajinářem. Na studijních cestách maloval moře. Mezi jeho náměty patřily i hory - Alpy, Nízké a Vysoké Tatry.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 400 000 Kč.

vydraženo
7100. Výhled do krajiny
Dražba ukončena:26.01.2017 20:37:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:16 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
16 000 Kč 16.01.2017 9:54:53 1040
15 000 Kč 16.01.2017 3:54:00 2216
14 000 Kč 15.01.2017 22:06:17 1040
13 000 Kč 15.01.2017 12:52:14 2216
12 000 Kč 15.01.2017 10:58:02 1040
11 000 Kč 14.01.2017 18:10:25 2216
10 000 Kč 14.01.2017 9:05:05 1040
9 500 Kč 13.01.2017 14:25:15 2052
9 000 Kč 09.01.2017 16:49:20 1040
8 500 Kč limit (09.01.2017 16:48:29) 2216
8 000 Kč 09.01.2017 16:48:30 1040
7 500 Kč limit (09.01.2017 16:47:02) 2216
7 000 Kč 09.01.2017 16:47:03 1040
6 500 Kč limit (09.01.2017 14:20:25) 2216
6 000 Kč 07.01.2017 19:29:25 1040
5 500 Kč limit (07.01.2017 19:29:04) 2216
5 000 Kč limit (07.01.2017 19:29:04) 1040
4 600 Kč limit (07.01.2017 19:28:31) 2216
4 500 Kč limit (07.01.2017 19:28:31) 1040
3 800 Kč limit (07.01.2017 19:27:53) 2216
3 700 Kč 07.01.2017 19:27:54 1040
3 600 Kč limit (07.01.2017 19:27:39) 2216
3 500 Kč limit (07.01.2017 19:27:39) 1040
2 800 Kč limit (07.01.2017 19:27:06) 2216
2 700 Kč 07.01.2017 19:27:07 1040
2 600 Kč limit (07.01.2017 19:26:54) 2216
2 500 Kč 07.01.2017 19:26:55 1040
2 400 Kč limit (07.01.2017 19:26:43) 2216
2 300 Kč 07.01.2017 19:26:44 1040
2 200 Kč limit (07.01.2017 19:26:26) 2216
2 100 Kč 07.01.2017 19:26:27 1040
2 000 Kč limit (07.01.2017 19:26:05) 2216
1 900 Kč 07.01.2017 19:26:06 1040
1 800 Kč limit (07.01.2017 19:25:49) 2216
1 700 Kč 07.01.2017 19:25:50 1040
1 600 Kč limit (07.01.2017 14:42:28) 2216
1 500 Kč 22.12.2016 13:39:45 1040