Antonín Hudeček - Srub v lese

Kombinovaná technika, 44x60 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Vzadu pozůstalostní razítko s ověřením syna Jiřího Hudečka.

o autorovi: 1872, Loucká u Budyně nad Ohří - 1941, Častolovice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 400 000 Kč.

70180. Srub v lese
Dražba ukončena:16.12.2021 22:00:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč