Antonín Hudeček - Splav

Olej na kartonu, 44x60 cm. Signováno vpravo dole Ant. Hudeček. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 77 cm

o autorovi: 1872, Loucká u Budyně nad Ohří - 1941, Častolovice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 400 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem doporučujeme
115598. Splav
Dražba ukončena:29.05.2024 22:38:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:39 000 Kč