Antonín Hudeček - Slunný les

Olej na plátně, 66x100 cm. Signováno vlevo dole Ant. Hudeček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 110 cm

o autorovi: 1872, Loucká u Budyně nad Ohří - 1941, Častolovice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 400 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
108887. Slunný les
Dražba ukončena:10.01.2024 21:31:40
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč