Antonín Hudeček - Rybník

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kombinovaná technika, 45x60 cm, signováno vpravo dole Hudeček, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1872, Loucká u Budyně nad Ohří - 1941, Častolovice.
Žák AVU u profesorů Pirnera a Brožíka, poté studoval v Mnichově u Oty Seitze. V rané tvorbě byl figuralistou, tvořil i akty, později se stal především krajinářem. Na studijních cestách maloval moře. Mezi jeho náměty patřily i hory - Alpy, Nízké a Vysoké Tatry.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 400 000 Kč.

vydraženo
11722. Rybník
Dražba ukončena:28.06.2017 19:55:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
7 000 Kč 28.06.2017 19:40:47 2693
6 500 Kč 28.06.2017 15:21:35 376
6 000 Kč 27.06.2017 17:11:06 2693
5 500 Kč limit (27.06.2017 17:11:05) 194
4 100 Kč limit (27.06.2017 17:10:44) 194
4 000 Kč limit (27.06.2017 17:10:43) 2693
2 400 Kč limit (27.06.2017 1:34:18) 194
2 300 Kč 27.06.2017 1:34:19 2710
2 200 Kč limit (27.06.2017 1:03:36) 194
2 100 Kč 27.06.2017 0:41:56 2693
2 000 Kč 26.06.2017 9:20:33 1403
1 900 Kč 19.06.2017 21:52:07 940
1 800 Kč 16.06.2017 13:50:19 2424
1 700 Kč 02.06.2017 22:24:49 2693
1 600 Kč 02.06.2017 22:03:25 1084
1 500 Kč 02.06.2017 18:05:38 2216