Antonín Hudeček - Říční krajina

Kombinovaná technika, 37x50 cm. Signováno vlevo dole Ant. Hudeček. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1872, Loucká u Budyně nad Ohří - 1941, Častolovice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 400 000 Kč.

62337. Říční krajina
Dražba ukončena:28.07.2021 20:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč