Antonín Hudeček - Podzim

Olej na plátně, 57x74 cm. Signováno vpravo dole Ant. Hudeček, datováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 87 cm

o autorovi: 1872, Loucká u Budyně nad Ohří - 1941, Častolovice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 400 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
105443. Podzim
Dražba ukončena:29.11.2023 21:02:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč