Antonín Hudeček - Partie u řeky

Olej na plátně, 45x60 cm. Signováno vpravo dole Ant. Hudeček 1934. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Přiložen znalecký posudek PhDr. Petra Pavliňáka.

o autorovi: 1872, Loucká u Budyně nad Ohří - 1941, Častolovice.
Žák AVU u profesorů Pirnera a Brožíka, poté studoval v Mnichově u Oty Seitze. V rané tvorbě byl figuralistou, tvořil i akty, později se stal především krajinářem. Na studijních cestách maloval moře. Mezi jeho náměty patřily i hory - Alpy, Malé a Vysoké Tatry.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 400 000 Kč.

71511. Partie u řeky
Zbývá:9 dnů, 9 hodin
Konec dražby:26.01.2022 20:12:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:30 000 Kč