Antonín Hudeček - O žních

Olej na papíře fixovaném na kartonu, 47x66 cm. Signováno vlevo dole Ant. Hudeček. Rám.

o autorovi: 1872, Loucká u Budyně nad Ohří - 1941, Častolovice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 400 000 Kč.

29585. O žních
Dražba ukončena:27.03.2019 20:34:58
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:8 000 Kč