Antonín Hudeček - Mořské vlny

Nejdelší strana: 81 cm

Olej na plátně, 65x81 cm. Signováno vpravo dole Ant. Hudeček 1930. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Pozdější autorská signatura. Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1872, Loucká u Budyně nad Ohří - 1941, Častolovice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 400 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem doporučujeme
77252. Mořské vlny
Dražba ukončena:25.05.2022 22:21:44
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:16 000 Kč