Antonín Hudeček - Mořská skaliska

Kombinovaná technika, 34x45 cm. Signováno vpravo dole Ant. Hudeček. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1872, Loucká u Budyně nad Ohří - 1941, Častolovice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 400 000 Kč.

303428. Mořská skaliska
Dražba ukončena:01.02.2020 20:18:41
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč