Antonín Hudeček - Louka v horách

Olej na kartonu, 33x45 cm. Signováno vpravo dole Ant. Hudeček. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1872, Loucká u Budyně nad Ohří - 1941, Častolovice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 400 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
103923. Louka v horách
Dražba ukončena:25.10.2023 20:07:40
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč