Antonín Hudeček - Květinové zátiší

Olej na kartonu, 60x45 cm. Signováno vpravo dole Ant. Hudeček. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Vzadu přípis se známkou.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1872, Loucká u Budyně nad Ohří - 1941, Častolovice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 400 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem doporučujeme
106957. Květinové zátiší
Dražba ukončena:13.12.2023 20:58:55
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:37 000 Kč