Antonín Hudeček - Krajina u Police nad Metují

Olej na kartonu, 34x40 cm. Signováno vpravo dole Hudeček. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. V papíře skvrnky. Vystaveno v galerii u Sv. Jakuba 2014, Nový Bydžov - Metličany. Vzadu razítko s pozůstalosti s potvrzením pravosti Jiřího Hudečka.

o autorovi: 1872, Loucká u Budyně nad Ohří - 1941, Častolovice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 400 000 Kč.

53053. Krajina u Police nad Metují
Dražba ukončena:26.11.2020 21:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč