Antonín Hudeček - Krajina s horami v pozadí

Olej na kartonu, 29x36 cm. Signováno vpravo dole A. Hudeček. Rám, sklo.

o autorovi: 1872, Loucká u Budyně nad Ohří - 1941, Častolovice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 400 000 Kč.

32455. Krajina s horami v pozadí
Dražba ukončena:29.05.2019 21:37:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč