Antonín Hudeček - Krajina pod snehem

Olej na plátně, 37x47 cm, signováno vpravo dole Ant. Hudeček, rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1872, Loucká u Budyně nad Ohří - 1941, Častolovice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 400 000 Kč.

10519. Krajina pod snehem
Dražba ukončena:31.05.2017 20:19:18
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč