Antonín Hudeček - Horská krajina

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Ant. Hudeček 1925. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1872, Loucká u Budyně nad Ohří - 1941, Častolovice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 400 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
94720. Horská krajina
Dražba ukončena:31.05.2023 22:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč