Antonín Hudeček - Divoká řeka

Detail položky

Detail položky

Tempera, 45x60 cm. Signováno vpravo dole Ant. Hudeček, Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 70 cm

 

o autorovi: 1872, Loucká u Budyně nad Ohří - 1941, Častolovice.
Žák AVU u profesorů Pirnera a Brožíka, poté studoval v Mnichově u Oty Seitze. V rané tvorbě byl figuralistou, tvořil i akty, později se stal především krajinářem. Na studijních cestách maloval moře. Mezi jeho náměty patřily i hory - Alpy, Nízké a Vysoké Tatry.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 400 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
150866. Divoká řeka
Dražba ukončena:10.12.2025 21:40:01
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
9 000 Kč 10.12.2025 21:37:01 194
8 500 Kč limit (10.12.2025 21:37:00) 14631
8 000 Kč limit (10.12.2025 21:34:03) 14631
7 500 Kč 10.12.2025 21:34:04 489
7 000 Kč limit (10.12.2025 21:33:56) 14631
6 500 Kč 10.12.2025 21:33:57 489
6 000 Kč limit (10.12.2025 21:33:31) 14631
5 500 Kč 10.12.2025 21:33:32 489
5 000 Kč limit (10.12.2025 21:33:26) 14631
4 900 Kč 10.12.2025 21:33:27 489
4 800 Kč limit (10.12.2025 21:33:17) 14631
4 700 Kč 10.12.2025 21:33:18 489
4 600 Kč limit (10.12.2025 21:13:44) 14631
4 500 Kč limit (10.12.2025 21:13:43) 264
3 900 Kč limit (08.12.2025 18:42:24) 264
3 800 Kč 07.12.2025 18:10:50 17134
3 700 Kč 07.12.2025 15:21:54 264
3 600 Kč 02.12.2025 9:32:05 2216
3 500 Kč 30.11.2025 20:13:47 19150
3 400 Kč 30.11.2025 13:59:28 2216
3 300 Kč 29.11.2025 23:01:09 488
3 200 Kč 29.11.2025 20:33:04 4966
3 100 Kč 28.11.2025 6:03:37 2216
3 000 Kč 28.11.2025 0:33:03 19150