Antonín Hudeček - Chalupy v zimě

Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vpravo dole Ant. Hudeček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1872, Loucká u Budyně nad Ohří - 1941, Častolovice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 400 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
81262. Chalupy v zimě
Dražba ukončena:28.07.2022 20:52:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč