Antonín Hudeček - Cesta

Akvarel, 16x19 cm. Signováno vpravo dole Ant. HUdeček. Rám, sklo.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 31 cm

o autorovi: 1872, Loucká u Budyně nad Ohří - 1941, Častolovice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 400 000 Kč.

posouzeno znalcem
152457. Cesta
Zbývá:16 dnů, 4 hodin
Konec dražby:28.01.2026 21:46:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 23.12.2025 22:30:51 15031