Antonín Hudeček - Krajina s rybníkem a smrky

Olej na plátně, 100x120 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michalem Zachařem.

1159. Krajina s rybníkem a smrky
Dražba ukončena:02.06.2014 20:22:30
Vyvolávací cena:25 000 Kč
vydraženo za:25 000 Kč

25 000 Kč 02.06.2014 20:17:30 376