Antonín Hudeček - Benátky

Akvarel, 42x67 cm, signováno vpravo dole, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michalem Zachařem.

1314. Benátky
Dražba ukončena:24.09.2014 19:57:27
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:21 100 Kč