Antonín Hnátek - Brno - Petrov

Olej na plátně, 65x50 cm. Signováno vpravo dole Ant. Hnátek 34. Rámováno.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1908 – 1978
Akademický malíř, člen Svazu výtvarných umělců

128338. Brno - Petrov
Dražba ukončena:10.11.2024 21:14:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč