Antonín Hamsík - Svázané mraky

Art protis, rozměr: 118x151 cm.

Pozn.: mírně poškozeno

o autorovi: 1946
Malíř, grafik, restaurátor, textilní výtvarník. Studoval VŠUP v Praze u prof. Muziky. Věnoval se především restaurování nástěnných maleb a obrazů, ve vlastní tvorbě grafickým tiskům (litografie, dřevořezy, dřevoryty, suché jehly, lepty). Kolem r. 2015 vytvořil větší množství střeleckých terčů jako svébytné malířské dílo. Je členem Unie výtvarných umělců.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.

74824. Svázané mraky
Dražba ukončena:20.03.2022 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč